присвоение титула ЧУ по рабочим качествам ЕС

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРАВИЛА ПРИСВОЄННЯ ТИТУЛУ

Чемпіон України з робочих якостей їздових собак»

1Титул Чемпіона України з робочих якостей їздових собак можуть отримати тільки собаки північних їздових порід FCI (Группа 5, Секція 1), які мають родовід КСУ (FCI).

2. Сертифікування собак на титул «Чемпіона України з робочих якостей їздових собак» відбувається ТІЛЬКИ на змаганнях, організатором яких виступає КСУ в особі Національного Клубу Північних Їздових Порід.

3. Варіанти присудження титулу:

3.1 за перше місце в дисципліні і класі, за умови виконання обов’язкових нормативів, на змаганнях рангу ЧЕМПІОНАТ із СНІГОВИХ видів їздового спорту;

3.2 по 3х сертифікатах САСТ, отриманих на змаганнях рангу САСТ. Два сертифікати R.CACT прирівнюються до одного сертифікату CACT.

4. Умови отримання сертифікату САСТ:

4.1 Сертифікат «Кандидат в національні чемпіони з їздових якостей» CACT можуть отримати тільки собаки північних їздових порід FCI (Группа 5, Секція 1), які мають родовід КСУ (FCI) на змаганнях з снігових та без снігових видів їздового спорту рангу САСТ.

4.2 Для отримання сертифікату «Кандидат в національні чемпіони з їздових якостей» CACT собака(и) повинна мати родовід КСУ (FCI) і на відповідних змаганнях зайняти перше місце за умови виконання кваліфікаційних нормативів.

4.3 Для отримання сертифікату «Резервний кандидат в національні чемпіони з їздових якостей» R.CACT  собака(и) повинна мати родовід КСУ (FCI)  і на відповідних змаганнях зайняти друге місце за умови виконання кваліфікаційних нормативів.

4.4 У випадку загального заліку, якщо необхідне місце зайняла собака(и), що не має родоводу КСУ(FCI),  титул переходить до собаки/собак, які зайняли наступне місце за умови виконання кваліфікаційних нормативів.

4.5 В командних змаганнях – байкджорінг, дог-картінг, дог-скутерінг, упряжки -сертифікати видаються кожній собаці, яка фінішувала та має родовід КСУ (FCI).