Winners trophy

Спортивний рейтинг 2018

57203992_339467746924594_6607836287594397696_o
Перший спортивний рейтинг
НК Північних Їздових Порід

 

Повні результати РЕЙТИНГУ

Положення про спортивні рейтинги Клубу

 

У цьому році нашим Клубом було вперше проведено рейтингування спорсменів за минулий спортивний сезон.

Рейтинг складався із особистого заліку собак в розрізі порід і командному заліку по окремих дисциплінах.

Обов’язковою умовою була участь у щонайменше трьох заходах, організованих Клубом у  2018 році.

JQNoRYL6lf6E8iX_fwZy9ktpKTs@500x188
ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК
Для особистого заліку до уваги приймалися три найкращі результати собак, які враховували кількісний склад дисциплін, складність трас, статус змагання.
sled-dog-team-3
Найрезультативніший собака в породі   АЛЯСКІНСЬКИЙ МАЛАМУТ
 ТУРУК  aka  TURUK FOR AGENT OF LIBERTY 
21617524_2376367389254381_2591705580529981068_n
Місце Ім’я Макс.  показана середня швидкість Сумарна дистанція за рік Кіл-сть перегонів Загальний рейтинг Ім’я повне Власник
1 Турук 17,48 61 900 8 300,4 Turuk For Agent Of Liberty Капула Кирило
2 Леррі 17,48 50 900 7 300,4 Agent Of Liberty Perfect Lady Полевий Дмитро
3 Хоту 14,69 26 000 4 290,44 Cerdic Player Іванова Ірина
4 Лютік 14,43 34 500 3 224,85 Absolute Always in Action Кирилова-Дирмо Катерина
5 Зевс 13,53 40 200 4 220,4 Zews Invinsible Warrior Верещака Дмитро

sled-dog-team-3

Найрезультативніший собака в породі САМОЇД
ДЖИМ  aka  GOLD CHARM DZHIMARAY KHOKH
55606183_2129333833827622_830768360059830272_o
Місце Ім’я Макс.  показана середня швидкість Сумарна дистанція за рік Кіл-сть перегонів Загальний рейтинг Ім’я повне Власник
1 Джим 19,6 56 400 7 342,1 Gold Charm Dzhimaray Khokh Антонюк Наталія
2 Бай 17,92 39 700 5 342,1 Yurbay Fortune Favorit Костюк Ірина
3 Ерік 12,89 26 500 3 228,8 Eric Sokrovischa Val’kirii Скіпор Костянтин
4 Филя 12,89 26 500 3 228,8 Aklaro Filimon Sokrovischa Valkirii Скіпор Костянтин
5 Нохо 12,54 21 700 3 200,8 Noho Arkaya Костюк Ірина
sled-dog-team-3
Найрезультативніший собака в породі СИБІРСЬКИЙ ХАСКІ
ВЕГА  aka  VESNYANKA-PANYANKA TAUN FOREST 
Місце Ім’я Макс.  показана середня швидкість Сумарна дистанція за рік Кіл-сть перегонів Загальний рейтинг Ім’я повне Власник
1 Вега 23,38 50 700 6 399,2 Vesnyanka-Panyanka Taun Forest Канакіна Юлія
2 Гінтокі 12,71 38 000 5 366,4 Gintoki Taun Forest Ярликова Олександра
3 Луч 21,3 35 700 4 355,5 Promin Soncya Taun Forest Кириленко Оксана
4 Урс 22,8 33 400 3 355,4 Urs Сажко Микола
5 Зірка 19,6 51 400 6 353,5 Pidkova Shastya Taun Forest Писарчук Вікторія
sled-dog-team-3
Найрезультативніший собака в породі ЯКУТСЬКА ЛАЙКА
ХАС  aka  ARTIC TRAVEL HARYS
Место Ім’я Макс. показана середня швидкість Сумарна дистанція за рік Кіл-сть перегонів Загальний рейтинг Ім’я повне Власник
1 Хас 19,69 61 900 8 342,09 Artic Travel Harys Костюк Ірина
2 Бат 17,92 56 200 7 342,09 Bastyng Писарчук Вікторія
3 Сирдик 18,06 42 900 6 342,09 Syrdyk Tawn Forest Писарчук Вікторія
4 Хаті 17,92 29 200 3 342,09 Rundogs Defense Of The Ancients Писарчук Вікторія
sled-dog-team-3
Найрезультативніший собака серед НЕ ПІВНІЧНИХ ЇЗДОВИХ ПОРІД
доберман АЛЬМА
Місце Ім’я Макс.  показана середня швидкість Сумарна дистанція за рік Кіл-сть перегонів Загальний рейтинг Ім’я повне Власник
1 Альма 23,94 34 000 4 363,5 Alma Пєхарєва Катерина
2 Аліса 11,82 32 000 3 324,6 Alisa Тарадай Юлія
3 Луна 21,62 30 200 3 283,8 The One From The Moon Кобеляцька Єлена
4 Томо 12,94 24 500 3 192,7 Tomo Косогова Н.В.
5 Ерік 8,61 26 700 3 189,2 Erik Дмитревич Мар`яна
JQNoRYL6lf6E8iX_fwZy9ktpKTs@500x188
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
Командний залік також проводився з урахуванням попередніх чинників : кількості команд у дисципліні, складності траси та статусу перегонів, крім того до уваги приймався загальний результат участі команди одним складом на протязі спортивного року.

Дисципліна: КАНІКРОС ЧОЛОВІКИ
САЖКО МИКОЛА і сибірський хаскі УРС
Дисципліна: КАНІКРОС ЖІНКИ
ЯРЛИКОВА ОЛЕКСАНДРА і сибірський хаскі ГІНТОКІ
39090150_1895944560493494_7057560247279288320_n
sled-dog-team-4
Дисципліна: БАЙКДЖОРИНГ ЧОЛОВІКИ
АРГУНОВ ОЛЕКСАНДР і сибірський хаскі АЙС
sled-dog-team-4Дисципліна: БАЙКДЖОРИНГ ЖІНКИ
КИРИЛЕНКО ОКСАНА і сибірський хаскі ЛУЧ
sled-dog-team-4
Дисципліна: СКУТЕР 1 СОБАКА
РУДАК ОЛЕГ і сибірський хаскі ГЕРИЧ
sled-dog-team-4
Дисципліна: УПРЯЖКА 2 СОБАКИ
ПОЛЕВИЙ ДМИТРО і аляскінські маламути ТУРУК і ЛЕРІ
sled-dog-team-4
Дисципліна: УПРЯЖКА 5-6 СОБАК
КОСТЮК ОЛЕГ , самоїди ДЖИМ та БАЙ
і якутські лайки ХАС, БАТ, ХАТІ